Baskes 

Merhaba, Baskes’e mi ihtiyacınız var. Panotik Reklam’da  aynı gün alma imkanı olduğunuzu biliyor muydunuz. 

Detaylar ve sipariş için yukarı kaydırınız.

Baskes Nedir?

Dijital baskı makinalarında basılan ürünlerin, yine aynı makinada veya optik okuyuculu folyo kesim makinalarında sadece ürün kalacak şekilde etrafındaki fazlalıkların (dekupe) kesilme işlemidir.

Özellikler

  • Baskes etiketi uzun süreli kullanılabilir. Dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Folyo üzerinden baskı yapıldığı için sıvıyla temas sırasında zarar görmez.

Sticker Baskı

Etiket baskı, çeşitli yüzeylere yapıştırılabilen yapışkan etiketler veya çıkartmalar üretme işlemidir. Çıkartmalar kağıt, vinil, polyester ve diğer malzemeler gibi çeşitli malzemeler üzerine basılabilir.

Etiket yazdırma işlemi, tipik olarak Adobe Illustrator veya CorelDRAW gibi özel yazılımlar kullanılarak çıkartma grafiklerinin veya resminin tasarlanmasını içerir. Sanat eseri tamamlandıktan sonra, özel yazıcılar kullanılarak seçilen malzemeye yazdırılır.

Çıkartma baskı işlemi ayrıca, çıkartmaların özel şekillerde kesildiği kalıp kesim ve onları daha dayanıklı ve uzun ömürlü hale getirmek için koruyucu bir kaplamanın uygulanmasını da içerebilir.

Çıkartmalar, ürün etiketleri, tampon çıkartmaları, promosyon malzemeleri ve daha fazlası gibi çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Markalarını veya mesajlarını tanıtmanın uygun maliyetli bir yolunu arayan işletmeler ve bireyler için popüler bir seçimdir.

Kullanım Amaçları / alanları

  • Baskes tarzında etiket üretimi yapılırken iç mekanda dekor olarak, araçların dışarında yazı yada logo olarak, okullarda belli kural ve uyarılar için, mobilyalarda kısacası akılınıza etiketin kullanıldığı her yerde karşınıza çıkabilir ve özel olarak istediğiniz tasarımda ve çözünürlükte etiket firmamız tarafından sipariş edebilirsiniz

Sipariş ve detaylı bilgi için;

İhtiyacınıza en uygun tasarım ve üretim için bizimle iletişime geçebilirseniz.

Sipariş İçin Tıklayınız