Branda Baskı

Merhaba, Branda baskıya mı ihtiyacınız var. Panotik Reklam’da branda baskıyı aynı gün alma imkanı olduğunuzu biliyor muydunuz. 

Detaylar ve sipariş için yukarı kaydırınız.

Branda Baskı Nedir?

Dijital baskı makineleri ile branda üzerine yapılan baskılara branda baskı adı verilmektedir. Branda baskılar kullanımları açısından oldukça fazla tercih edilmektedir. Çünkü yapıları esnek ve sağlamdır. Yağmur, kar, güneş, rüzgâr kısacası hava koşullarından etkilenmemesi amacıyla üretilen malzemelerdir.

Kullanım alanları

Işık, ısı ve zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı olan branda baskı yöntemi özellikle bina cephe giydirme işlemlerinde tercih edilmektedir. Binaların dış cephelerinde reklam amacıyla kullanılan brandalar etkili sonuç almak isteyenler için uygundur. Afiş, pankart ve germe tabelalar için de tercih edilmektedir.

Branda Baskı Fiyatları: Branda baskı fiyatları, Ölçüsü ve baskısına göre değişmektedir.

Günümüzde Branda baskı fiyatlarını  zaman, zaman etkileyen birçok unsur bulunmaktadır.

Bu nedenle fiyat ve bilgi amaçlı bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Vinil baskı, bir bilgisayar programı kullanılarak hazırlanan tasarımın, bir vinyl baskı makinesi kullanılarak vinyl malzemeye basılması işlemidir. Bu işlem, genellikle büyük boyutlu reklam panoları, tabela ve diğer benzeri büyük boyutlu pazarlama malzemeleri için kullanılır.

Vinil baskı, dayanıklı, uzun ömürlü ve hava şartlarına dayanıklı bir sonuç verir, bu nedenle genellikle dış mekan uygulamaları için tercih edilir. Ayrıca, farklı renklerde, desenlerde ve yüzeylerde vinil malzemeler bulunabilir, bu nedenle birçok farklı tasarım seçeneği sunar.

Kullanım Amaçları / alanları

  • Bina cephe giydirme işlemleri
  • Afiş
  • Pankart
  • Germe tabela
  • Roll up
  • Özellikle bina cephe giydirmelerinde, afişlerde, pankartlarda ışıklı ışıksız germe tabelalarında kullanılır. Oldukça geniş bir kullanım alanı olan branda baskı, özellikle dış mekanda uygulama kolaylığından dolayı her zaman tercih edilen bir malzemedir

Sipariş ve detaylı bilgi için;

İhtiyacınıza en uygun tasarım ve üretim için bizimle iletişime geçebilirseniz.

Sipariş İçin Tıklayınız