• polyester baskı
  • ozalit baskı
  • harita baskı
  • katalog baskı
  • kartvizit baskı
  • cepli dosya
  • bloknot
  • afiş poster

İç mekan Baskı

Bireysel ve kurumsal baskı ihtiyaçlarınız tek merkezden çözmek isterimsiniz.  En güncel baskı teknolojilerini bünyesinde bulunduran panotik kesintisiz baskı ve reklam hizmeti sunar. Mimari projelerin baskıya alınmış hali olan ozalit baskı ebat olarak 60 lık, 75 lik, 90 lık, 120 lik ve 150 lik olarak baskıimkanı sunmaktayız. Hp, Canon baskı makinalarımız HD kalitesinde baskı sunar,

Renkli Renkli Baskı

A5 – 33×48 cm kadar ön ve arkalı 80 – 350 gr kuşe kağıda baskı imkanı sunar, Canon baskı makinalarımız  renk yönetim sistemleri ile tasarlanmış olan renklerle birebir baskı imkanı sunar. Dijital baskı teknolojisi size ne sunar? Öncelikle istediğiniz adette baskı yapırabilirsiniz, Tasarımınızı hemen baskıya alma imkanı sunar. Katalog demosu, kişiye özel sertifika, Afiş, Poster, Kartvizit ve daha fazlası.

Kopyalama / Çoğaltma

İsteğiniz kadar siyah beyaz veya renkli şekilde kopyalama hizmeti sunmaktayız. Mimari proje raporu, kitapçık, el ilanı, broşür vb ihtiyaçlarınızı çok ekonomik fiyatlara sahip olabilirsiniz. Adet sınırını siz belirleyebilir, cilt yaptırabilirsiniz.

Plotter Baskı

Yüksek baskı kalitesine sahip plotter  baskı makinalarımız Afiş, Poster, Kanvas, Polyester, Harita Baskı, Aydınger Baskı gibi ihtiyaçlarınız için kesintisiniz baskı hizmeti sunar. Reklam ve ilan afiş‘lerinizi poster kağıdına baskı  imkanı sunmaktadır.

WhatsApp
Hemen Ara
Mail Destek

İç mekan baskı nedir?

Kısaca açıklamak gerekirse su bazlı ve toner ile kağıt, bez, polyester gibi afis için kullanıma uygun baskıya iç mekan baskı denir. İçmekan baskılar güneş, su, nem vb etkenlere dayanıklı değildir.

Kartvizit

Geniş kağıt yelpazemizden isteğinize uygun olanı seçebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri, Kabartma, Bölgesel parlatma (Lak), Özel Kesim (istediğiniz şekilde kesebiliriz), Yaldız baskı gibi özelleştirmelerle kartınız size özel eşsiz hale etirebiliriz.

Defter

Şahsınıza veya Firmanıza özel pek çok ebatta defter üretebiliyoruz. İsteğinize uygun olarak iç sayfalar çizgili veya kareli olabilir. Sayfalara logo basılabilir. Karton kapak, sert kapak veya deri kapak kullanabiliriz.