• onewayvision
  • delikli folyo

One Way Vision

Binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamalarına dışarıdan bakıldığında sadece reklam görseli fark ediliyorken, içeriden bakıldığında ise dışarısı rahat bir şekilde görülmektedir.

One way vision baskının kullanım alanı cam yüzeylerdir. Cam yüzeye sahip aklınıza gelebilecek her alanda rahatça kullanıma makuldur. Cam ile kaplı bir binanın dış cephelerine giydirme prosedürü yapılması en fazla tercih edilen alanıdır. Bunu yanısıra ara camlarına eklenecek logolar, mağazaların vitrinlerindeki yazılarda da bu teknik sık sık kullanılmaktadır.

WhatsApp
Hemen Ara
Mail Destek

One Way Vision (Delikli Folyo)

İşlemin en büyük üstünlüğü cam yüzeylerde, içeriden bakıldığında dışarıyı görebilme imkânı sağlamasıdır. 0.15 ile 0.20 mm kalınlığındaki malzemesi vasıtası ile uzman bir ekip tarafından montajı gerçekleştirilirse gayet tatmin edici sonuçların ortaya çıkması sağlanabilir. Ayrıca kullanılan malzemenin yapışkanı ne kadar kuvvetli ve deliklerin çapları ne kadar ufak olursa,resimlik açısından da o kadar iyi sonuç verecektir. İnce olduğu kadar dayanıklı da bir malzemeden üretilmektedir. Bu nedenle formunu güvenliğini sağlamak konusu ile ilgili oldukça yeteneklidır.